MM5Z2V4T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z2V4T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM5Z2V4T1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD523
Fitxak: MM5Z2V4T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MM5Z2V4T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM5Z2V4T1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5204 pcs Datuen fitxa MM5Z2V4T1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.4V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±8% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-79, SOD-523
Beste izenak MM5Z2V4T1OS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 2.4V 200mW ±8% Surface Mount SOD-523 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 1V