MM3Z6V8B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z6V8B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z6V8B
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323F
Fitxak: MM3Z6V8B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MM3Z6V8Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z6V8B fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 400386 pcs Datuen fitxa MM3Z6V8B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323F
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SC-90, SOD-323F
Beste izenak MM3Z6V8BDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 14 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 6.8V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.8µA @ 4V