MM3Z62VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z62VT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z62VT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER VREG 300MW SOD323
Fitxak: MM3Z62VT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MM3Z62VT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z62VT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER VREG 300MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1566508 pcs Datuen fitxa MM3Z62VT1G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 62V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 215 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 62V 300mW ±6% Surface Mount SOD-323
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 43.4V