MM3Z5V6C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z5V6C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z5V6C
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
Fitxak: MM3Z5V6C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
MM3Z5V6Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z5V6C fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2379936 pcs Datuen fitxa MM3Z5V6C.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323F
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-90, SOD-323F
Beste izenak MM3Z5V6CTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 37 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323F Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 900nA @ 2V