MM3Z4V7ST3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z4V7ST3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z4V7ST3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Fitxak: MM3Z4V7ST3G.pdf
  • Mezua
MM3Z4V7ST3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z4V7ST3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5191 pcs Datuen fitxa MM3Z4V7ST3G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 4.7V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3µA @ 2V Oinarriaren zati kopurua MM3Z4V7