MM3Z3V6ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z3V6ST1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z3V6ST1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Fitxak: MM3Z3V6ST1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MM3Z3V6ST1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z3V6ST1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6985 pcs Datuen fitxa MM3Z3V6ST1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±3% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak MM3Z3V6ST1OS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.6V 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V
Oinarriaren zati kopurua MM3Z3V6
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MM3Z3V6C
MM3Z3V6C
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F
Stockean: 396805 pcs
Deskarga: MM3Z3V6C.pdf
RFQ
MM3Z3V6ST1G
MM3Z3V6ST1G
deskribapena: DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323