MID400WV
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MID400WV
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 2.5KV OPN COLLECTOR 8DIP
Fitxak: MID400WV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MID400WVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MID400WV fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena OPTOISO 2.5KV OPN COLLECTOR 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19934 pcs Datuen fitxa MID400WV.pdf
Tentsioa - hornidura 7V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.5V (Max) Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) -
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 1ms, 1ms (Typ) Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.400", 10.16mm) Irteerako mota Open Collector
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera - Side 1 / Side 2 1/0
Datu-tasa - Uneko - Irteera / Kanala 20mA