MCT2201300W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MCT2201300W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCT2201300W
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Fitxak: MCT2201300W.pdf
  • Mezua
MCT2201300Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCT2201300W fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4838 pcs Datuen fitxa MCT2201300W.pdf
Tentsioa - Irteera (Max) 30V Tentsioa - isolamendua 5300Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.25V Vce saturazioa (Max) 400mV
Aktibatu / Itzali denbora (tipoa) 2µs, 2µs Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) -
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP (0.400", 10.16mm)
Irteerako mota Transistor with Base Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko transferentzia-erlazioa (min) 100% @ 10mA Uneko transferentzia-erlazioa (gehienez) -
Uneko - Irteera / Kanala 50mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 100mA