MC78T12CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78T12CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78T12CT
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB
Fitxak: MC78T12CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MC78T12CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78T12CT fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 93614 pcs Datuen fitxa MC78T12CT.pdf
Tentsio askea (Max) 2.5V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 67dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MC78T12CTFS
MC78T12CTFS-ND
MC78T12CTOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A TO-220AB Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5mA Uneko - Irteera 3A