MC78M20CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M20CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78M20CT
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 20V 500MA TO220AB
Fitxak: MC78M20CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC78M20CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78M20CT fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 20V 500MA TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4525 pcs Datuen fitxa MC78M20CT.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 20V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 20V 500mA TO-220AB
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak -