MC78M12CDT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M12CDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78M12CDT
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Fitxak: MC78M12CDT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC78M12CDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78M12CDT fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4802 pcs Datuen fitxa MC78M12CDT.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA DPAK
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak -
Oinarriaren zati kopurua MC78M
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MC78M12CDTX
MC78M12CDTX
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Stockean: 5263 pcs
Deskarga: MC78M12CDTX.pdf
RFQ
MC78M12CDTXM
MC78M12CDTXM
Stockean: 4330 pcs
Deskarga: MC78M12CDTXM.pdf
RFQ
MC78M12BDT
MC78M12BDT
Deskarga: MC78M12BDT.pdf
MC78M12CDTT5G
MC78M12CDTT5G
Deskarga: MC78M12CDTT5G.pdf
MC78M12CDTG
MC78M12CDTG
Deskarga: MC78M12CDTG.pdf
MC78M12BDTRK
MC78M12BDTRK
Deskarga: MC78M12BDTRK.pdf
MC78M12CDTRK
MC78M12CDTRK
Deskarga: MC78M12CDTRK.pdf
MC78M12BT
MC78M12BT
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB
Deskarga: MC78M12BT.pdf
MC78M12BDTG
MC78M12BDTG
Deskarga: MC78M12BDTG.pdf
MC78M12CDTRKG
MC78M12CDTRKG
Deskarga: MC78M12CDTRKG.pdf
MC78M12BTG
MC78M12BTG