MC78L18ABP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78L18ABP
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3
Fitxak: MC78L18ABP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC78L18ABPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78L18ABP fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5261 pcs Datuen fitxa MC78L18ABP.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 18V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 48dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 18V 100mA TO-92-3
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6.5mA Uneko - Irteera 100mA