MC74ACT240DTR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC74ACT240DTR2G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
Fitxak: MC74ACT240DTR2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MC74ACT240DTR2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC74ACT240DTR2G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 386718 pcs Datuen fitxa MC74ACT240DTR2G.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series 74ACT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Irteerako mota 3-State
Beste izenak MC74ACT240DTR2G-ND
MC74ACT240DTR2GOSTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74ACT240