MC74AC240DWR2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC74AC240DWR2
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Fitxak: MC74AC240DWR2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC74AC240DWR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC74AC240DWR2 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2794 pcs Datuen fitxa MC74AC240DWR2.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Series 74AC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Elementuen kopurua 2
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Buffer, Inverting
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota -
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA