MC44608P40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC44608P40
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG CTRLR FLYBK ISO PWM 8-DIP
Fitxak: MC44608P40.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC44608P40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC44608P40 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kopurua eskuragarri 4284 pcs Datuen fitxa MC44608P40.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 6.6 V ~ 16 V Tentsioa - Abiarazi 13.1V
Tentsioa - Tasa - topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Irteera isolamendua Isolated Beste izenak MC44608P40OS
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 150°C (TJ) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Barne aldagailua (k) No
Maiztasuna: aldatzea 40kHz Errua babestea Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage
Lan zikloa 82% Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology 40kHz 8-PDIP