MC10H209MEL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC10H209MEL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC10H209MEL
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC GATE OR/NOR DUAL 4-5 16SOEIAJ
Fitxak: MC10H209MEL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC10H209MELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC10H209MEL fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kopurua eskuragarri 6175 pcs Datuen fitxa MC10H209MEL.pdf
Tentsioa - hornidura - Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOEIAJ
Series 10H Schmitt Trigger Input No
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Irteerako mota Differential Tenperatura operatiboa 0°C ~ 75°C