MBRS4201T3
ON SemiconductorON Semiconductor
MBRS4201T3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRS4201T3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC
Fitxak: 1.MBRS4201T3.pdf2.MBRS4201T3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MBRS4201T3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRS4201T3 fabrikatzailea ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4392 pcs Datuen fitxa 1.MBRS4201T3.pdf2.MBRS4201T3.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 4A
Tentsioa - Tasa SMC Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa - Junction 35ns Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MBRS4201T3
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 200V 4A Surface Mount SMC Diode konfigurazioa 1mA @ 200V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 860mV @ 4A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRS410ET3G
MBRS410ET3G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 10V 4A SMC
Stockean: 75175 pcs
Deskarga: MBRS410ET3G.pdf
RFQ
MBRT120100
MBRT120100
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE MODULE 100V 120A 3TOWER
Stockean: 2366 pcs
Deskarga: MBRT120100.pdf
RFQ
MBRS4201T3G
MBRS4201T3G
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC