MBRM2H100T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRM2H100T3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRM2H100T3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 2A POWERMITE
Fitxak: MBRM2H100T3G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
MBRM2H100T3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRM2H100T3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 2A POWERMITE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 319573 pcs Datuen fitxa MBRM2H100T3G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea Powermite Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-216AA Beste izenak MBRM2H100T3G-ND
MBRM2H100T3GOSTR
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 2A Surface Mount Powermite
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A