MBRB20100CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB20100CTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRB20100CTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Fitxak: MBRB20100CTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBRB20100CTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRB20100CTG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54194 pcs Datuen fitxa MBRB20100CTG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 850mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK-3 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SWITCHMODE™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak MBRB20100CTG-ND
MBRB20100CTGOS
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A Oinarriaren zati kopurua MBRB20100CT