MBR41H100CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR41H100CTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR41H100CTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Fitxak: MBR41H100CTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBR41H100CTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR41H100CTG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52571 pcs Datuen fitxa MBR41H100CTG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 800mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SWITCHMODE™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak MBR41H100CTG-ND
MBR41H100CTGOS
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A