MBR30H60CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR30H60CTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR30H60CTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Fitxak: MBR30H60CTG.pdf
  • Mezua
MBR30H60CTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR30H60CTG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5839 pcs Datuen fitxa MBR30H60CTG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 620mV @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SWITCHMODE™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak MBR30H60CTG-ND
MBR30H60CTGOS
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 300µA @ 60V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15A Oinarriaren zati kopurua MBR30H60CT