MBR10H100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR10H100CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR10H100CT
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Fitxak: MBR10H100CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MBR10H100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR10H100CT fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4528 pcs Datuen fitxa MBR10H100CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 730mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SWITCHMODE™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3.5µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 5A
Oinarriaren zati kopurua MBR10H100CT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBR1090HC0G
MBR1090HC0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 90V 10A TO220AC
Stockean: 340756 pcs
Deskarga: MBR1090HC0G.pdf
RFQ
MBR10H100CT-E1
MBR10H100CT-E1
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220