LP2951ACD-3.3R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2951ACD-3.3R2G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Fitxak: LP2951ACD-3.3R2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LP2951ACD-3.3R2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2951ACD-3.3R2G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 472598 pcs Datuen fitxa LP2951ACD-3.3R2G.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP2951ACD-3.3R2G-ND
LP2951ACD-3.3R2GOSTR
LP2951ACD33R2G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOIC Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA Uneko - Irteera 100mA
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua LP2951
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LP2951ACD-3.3R2
LP2951ACD-3.3R2
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC