LP2950CDT-3.3RKG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950CDT-3.3RKG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2950CDT-3.3RKG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Fitxak: LP2950CDT-3.3RKG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LP2950CDT-3.3RKGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2950CDT-3.3RKG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134826 pcs Datuen fitxa LP2950CDT-3.3RKG.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP2950CDT-3.3RKGOSCT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA Uneko - Irteera 100mA
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua LP2950
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LP2950CDT-3.3
LP2950CDT-3.3
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Stockean: 111678 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2950CDT-3.3/NOPB
LP2950CDT-3.3/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
Stockean: 73391 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK