LP2950ACZ-3.3RA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2950ACZ-3.3RA
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Fitxak: LP2950ACZ-3.3RA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LP2950ACZ-3.3RAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2950ACZ-3.3RA fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5687 pcs Datuen fitxa LP2950ACZ-3.3RA.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -