LM285Z-2.5RAG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM285Z-2.5RAG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Fitxak: LM285Z-2.5RAG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LM285Z-2.5RAGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM285Z-2.5RAG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141140 pcs Datuen fitxa LM285Z-2.5RAG.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±1.5% Tenperatura koefizientea 80ppm/°C Typical
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Irteerako mota Fixed
Beste izenak LM285Z-2.5RAGOSCT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz 120µVrms Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-92-3
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 20mA