LM285D-2.5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM285D-2.5G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Fitxak: LM285D-2.5G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
98 pcs
196 pcs
588 pcs
1078 pcs
  • Mezua
LM285D-2.5Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM285D-2.5G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147849 pcs Datuen fitxa LM285D-2.5G.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±1.5% Tenperatura koefizientea 80ppm/°C Typical
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota Fixed
Beste izenak LM285D-2.5G-ND
LM285D-2.5GOS
LM285D25G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz 120µVrms Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 20mA
Uneko - katodoa 30µA Oinarriaren zati kopurua LM285
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM285D-2.5R2
LM285D-2.5R2
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Stockean: 153940 pcs
Deskarga: LM285D-2.5R2.pdf
RFQ
LM285DE4-1-2
LM285DE4-1-2
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC
Stockean: 319719 pcs
Deskarga:
RFQ
LM285D-2.5
LM285D-2.5
Deskarga: LM285D-2.5.pdf
fabrikatzaileak: N/A