LE25S40AFDTWG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LE25S40AFDTWG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8VSOIC
Fitxak: LE25S40AFDTWG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LE25S40AFDTWGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LE25S40AFDTWG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8VSOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 209095 pcs Datuen fitxa LE25S40AFDTWG.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 1ms Tentsioa - hornidura 1.65 V ~ 1.95 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-VSOIC
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak LE25S40AFDTWGOSTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 4Mb (512K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua FLASH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-VSOIC Erlojuaren maiztasuna 40MHz