KSD2012YYDTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KSD2012YYDTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KSD2012YYDTU
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN 60V 3A TO-220F
Fitxak: KSD2012YYDTU.pdf
  • Mezua
KSD2012YYDTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KSD2012YYDTU fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TRANS NPN 60V 3A TO-220F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6751 pcs Datuen fitxa KSD2012YYDTU.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 60V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 1V @ 200mA, 2A
Transistore mota NPN Hornitzaileen gailuen paketea TO-220F-3 (Y-Forming)
Series - Energia - Max 25W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Formed Leads
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Maiztasuna - Trantsizioa 3MHz Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN 60V 3A 3MHz 25W Through Hole TO-220F-3 (Y-Forming)
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 500mA, 5V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100µA (ICBO)
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 3A