KA78RM33TSTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KA78RM33TSTU
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Fitxak: 1.KA78RM33TSTU.pdf2.KA78RM33TSTU.pdf
  • Mezua
KA78RM33TSTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KA78RM33TSTU fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3261 pcs Datuen fitxa 1.KA78RM33TSTU.pdf2.KA78RM33TSTU.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5mA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak -