KA78R15CTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78R15CTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KA78R15CTU
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 15V 1A TO220F-4L
Fitxak: KA78R15CTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
KA78R15CTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KA78R15CTU fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 15V 1A TO220F-4L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104848 pcs Datuen fitxa KA78R15CTU.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 15V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220F-4L Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-4 Full Pack PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A TO-220F-4L
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 1A