KA78M12RTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78M12RTF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KA78M12RTF
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Fitxak: KA78M12RTF.pdf
  • Mezua
KA78M12RTFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KA78M12RTF fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3282 pcs Datuen fitxa KA78M12RTF.pdf
Tentsio askea (Max) 2V @ 500mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea D-Pak Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA D-Pak
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6mA Uneko - Irteera 500mA