FSFR2100XS
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR2100XS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSFR2100XS
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC FPS POWER SWITCH 9-SIP
Fitxak: FSFR2100XS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
475 pcs
950 pcs
1425 pcs
  • Mezua
FSFR2100XSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSFR2100XS fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC FPS POWER SWITCH 9-SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26308 pcs Datuen fitxa FSFR2100XS.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 10 V ~ 25 V Tentsioa - Abiarazi 12.5V
Tentsioa - Tasa 500V topologia Half-Bridge
Hornitzaileen gailuen paketea 9-SIP Series FSFR-XS
Energia (Watts) 400W Packaging Tube
Pakete / kasua 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Irteera isolamendua Isolated
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Barne aldagailua (k) Yes Maiztasuna: aldatzea Up to 300kHz
Errua babestea Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage Lan zikloa 50%
Deskribapen zehatza Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP Kontrolatzeko eginbideak Frequency Control
Oinarriaren zati kopurua FSFR2100
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FSFR1800XS
FSFR1800XS
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC FPS PWR SWITCH 260W 9-SIP
Stockean: 39921 pcs
Deskarga: FSFR1800XS.pdf
RFQ
FSFR2100XSL
FSFR2100XSL
deskribapena: IC FPS PWR SWITCH 400W 9-SIPL