FSBM30SH60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSBM30SH60A
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena SMART POWER MODULE 30A SPM32-AA
Fitxak: FSBM30SH60A.pdf
  • Mezua
FSBM30SH60Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSBM30SH60A fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena SMART POWER MODULE 30A SPM32-AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4823 pcs Datuen fitxa FSBM30SH60A.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series SPM®
Pakete / kasua 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Beste izenak FSBM30SH60A_NL
FSBM30SH60A_NL-ND
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Oraingo 30A