FSBB15CH60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB15CH60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSBB15CH60
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena SMART POWER MODULE 15A SPM27-CA
Fitxak: FSBB15CH60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
FSBB15CH60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSBB15CH60 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena SMART POWER MODULE 15A SPM27-CA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5605 pcs Datuen fitxa FSBB15CH60.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series Motion SPM® 3
Pakete / kasua 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Beste izenak FSBB15CH60-ND
FSBB15CH60_NL
FSBB15CH60_NL-ND
FSBB15CH60FS
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 15A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Oraingo 15A