FSAM10SH60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSAM10SH60A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSAM10SH60A
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena SMART POWER MODULE 10A SPM32-AA
Fitxak: FSAM10SH60A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FSAM10SH60Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSAM10SH60A fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena SMART POWER MODULE 10A SPM32-AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1887 pcs Datuen fitxa FSAM10SH60A.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series Motion SPM® 2
Pakete / kasua 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Beste izenak FSAM10SH60A_NL
FSAM10SH60A_NL-ND
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Oraingo 10A