FQPF6N40C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF6N40C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQPF6N40C
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 400V 6A TO-220F
Fitxak: FQPF6N40C.pdf
  • Mezua
FQPF6N40Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQPF6N40C fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 400V 6A TO-220F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6806 pcs Datuen fitxa FQPF6N40C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220F
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3A, 10V
Power Dissipation (Max) 38W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 625pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 400V Deskribapen zehatza N-Channel 400V 6A (Tc) 38W (Tc) Through Hole TO-220F
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQPF6N40CF
FQPF6N40CF
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 400V 6A TO-220F
Stockean: 6275 pcs
Deskarga: FQPF6N40CF.pdf
RFQ
FQPF65N06
FQPF65N06
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 40A TO-220F
Stockean: 35424 pcs
Deskarga: FQPF65N06.pdf
RFQ
FQPF630
FQPF630
deskribapena: MOSFET N-CH 200V 6.3A TO-220F
Deskarga: FQPF630.pdf
FQPF6N40CT
FQPF6N40CT