FQPF5P10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF5P10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQPF5P10
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 100V 2.9A TO-220F
Fitxak: FQPF5P10.pdf
  • Mezua
FQPF5P10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQPF5P10 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 100V 2.9A TO-220F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6266 pcs Datuen fitxa FQPF5P10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220F
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 1.45A, 10V
Power Dissipation (Max) 23W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.2nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza P-Channel 100V 2.9A (Tc) 23W (Tc) Through Hole TO-220F
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2.9A (Tc)