FQP55N06
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQP55N06
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 55A TO-220
Fitxak: 1.FQP55N06.pdf2.FQP55N06.pdf
  • Mezua
FQP55N06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQP55N06 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 55A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3580 pcs Datuen fitxa 1.FQP55N06.pdf2.FQP55N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 27.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 133W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V Deskribapen zehatza N-Channel 60V 55A (Tc) 133W (Tc) Through Hole TO-220-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)