FQP4N20L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQP4N20L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 3.8A TO-220
Fitxak: 1.FQP4N20L.pdf2.FQP4N20L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FQP4N20Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQP4N20L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 200V 3.8A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87980 pcs Datuen fitxa 1.FQP4N20L.pdf2.FQP4N20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.35 Ohm @ 1.9A, 10V
Power Dissipation (Max) 45W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 310pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.2nC @ 5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza N-Channel 200V 3.8A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3.8A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQP4N25
FQP4N25
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 250V 3.6A TO-220
Stockean: 2761 pcs
Deskarga: FQP4N25.pdf
RFQ
FQP4N50
FQP4N50
deskribapena: MOSFET N-CH 500V 3.4A TO-220
Stockean: 7051 pcs
Deskarga: FQP4N50.pdf
RFQ
FQP4N20
FQP4N20
deskribapena: MOSFET N-CH 200V 3.6A TO-220
Deskarga: FQP4N20.pdf
FQP46N15
FQP46N15
deskribapena: MOSFET N-CH 150V 45.6A TO-220
Deskarga: FQP46N15.pdf
FQP4N60
FQP4N60
deskribapena: MOSFET N-CH 600V 4.4A TO-220
Deskarga: FQP4N60.pdf
FQP47P06_SW82049
FQP47P06_SW82049
deskribapena: MOSFET P-CH 60V 47A TO-220