FQP44N10F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQP44N10F
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 43.5A TO-220
Fitxak: 1.FQP44N10F.pdf2.FQP44N10F.pdf
  • Mezua
FQP44N10Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQP44N10F fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 43.5A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4315 pcs Datuen fitxa 1.FQP44N10F.pdf2.FQP44N10F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 39 mOhm @ 21.75A, 10V
Power Dissipation (Max) 146W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 43.5A (Tc) 146W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 43.5A (Tc)