FQD8P10TF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQD8P10TF
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK
Fitxak: 1.FQD8P10TF.pdf2.FQD8P10TF.pdf
  • Mezua
FQD8P10TFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQD8P10TF fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5025 pcs Datuen fitxa 1.FQD8P10TF.pdf2.FQD8P10TF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D-Pak
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 530 mOhm @ 3.3A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 44W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 470pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza P-Channel 100V 6.6A (Tc) 2.5W (Ta), 44W (Tc) Surface Mount D-Pak
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 6.6A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQD7P20TM_F080
FQD7P20TM_F080
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET P-CH 200V 5.7A DPAK
Stockean: 6341 pcs
Deskarga: FQD7P20TM_F080.pdf
RFQ
FQD7P20TM
FQD7P20TM
Stockean: 176239 pcs
Deskarga: FQD7P20TM.pdf
RFQ
FQD8P10TF_NB82052
FQD8P10TF_NB82052
deskribapena: MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK
Deskarga: FQD8P10TF_NB82052.pdf
FQD9N08TM
FQD9N08TM
deskribapena: MOSFET N-CH 80V 7.4A DPAK
Deskarga: FQD9N08TM.pdf
FQD8N25TF
FQD8N25TF
deskribapena: MOSFET N-CH 250V 6.2A DPAK
Deskarga: FQD8N25TF.pdf
FQD7P06TM_F080
FQD7P06TM_F080
deskribapena: MOSFET P-CH 60V 5.4A DPAK
Deskarga: FQD7P06TM_F080.pdf
FQD8P10TM-F085
FQD8P10TM-F085
deskribapena: MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK-3
Deskarga: FQD8P10TM-F085.pdf
FQD8P10TM_F080
FQD8P10TM_F080
Deskarga: FQD8P10TM_F080.pdf
FQD8P10TM_SB82052
FQD8P10TM_SB82052
Deskarga: FQD8P10TM_SB82052.pdf
FQD7P06TM_NB82050
FQD7P06TM_NB82050
Deskarga: FQD7P06TM_NB82050.pdf
FQD8P10TM
FQD8P10TM