FQD7N10TM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQD7N10TM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 5.8A DPAK
Fitxak: FQD7N10TM.pdf
  • Mezua
FQD7N10TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQD7N10TM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 5.8A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4073 pcs Datuen fitxa FQD7N10TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D-Pak
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.9A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 25W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak FQD7N10TMTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 5.8A (Tc) 2.5W (Ta), 25W (Tc) Surface Mount D-Pak Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5.8A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQD7N20TF
FQD7N20TF
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 200V 5.3A DPAK
Stockean: 6932 pcs
Deskarga: FQD7N20TF.pdf
RFQ
FQD7N20TM_F080
FQD7N20TM_F080