FQD4N25TM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQD4N25TM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V 3A DPAK
Fitxak: 1.FQD4N25TM.pdf2.FQD4N25TM.pdf
  • Mezua
FQD4N25TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQD4N25TM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 250V 3A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5607 pcs Datuen fitxa 1.FQD4N25TM.pdf2.FQD4N25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D-Pak
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.75 Ohm @ 1.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 37W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.6nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V Deskribapen zehatza N-Channel 250V 3A (Tc) 2.5W (Ta), 37W (Tc) Surface Mount D-Pak
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQD4P25TF
FQD4P25TF
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK
Stockean: 6268 pcs
Deskarga: FQD4P25TF.pdf
RFQ
FQD4P25TM
FQD4P25TM
Stockean: 6340 pcs
Deskarga: FQD4P25TM.pdf
RFQ
FQD4N25TM-WS
FQD4N25TM-WS
deskribapena: MOSFET N-CH 250V 3A DPAK
Deskarga: FQD4N25TM-WS.pdf
FQD4N50TF
FQD4N50TF
deskribapena: MOSFET N-CH 500V 2.6A DPAK
Deskarga: FQD4N50TF.pdf
FQD4N50TM
FQD4N50TM
Deskarga: FQD4N50TM.pdf
FQD4N50TM_WS
FQD4N50TM_WS