FQD20N06LETM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQD20N06LETM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 17.2A DPAK
Fitxak: 1.FQD20N06LETM.pdf2.FQD20N06LETM.pdf
  • Mezua
FQD20N06LETMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQD20N06LETM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 17.2A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3405 pcs Datuen fitxa 1.FQD20N06LETM.pdf2.FQD20N06LETM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D-Pak
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 8.6A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 38W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 665pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V Deskribapen zehatza N-Channel 60V 17.2A (Tc) 2.5W (Ta), 38W (Tc) Surface Mount D-Pak
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 17.2A (Tc)