FQD12P10TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQD12P10TM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 100V 9.4A DPAK
Fitxak: 1.FQD12P10TM.pdf2.FQD12P10TM.pdf
  • Mezua
FQD12P10TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQD12P10TM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 100V 9.4A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6184 pcs Datuen fitxa 1.FQD12P10TM.pdf2.FQD12P10TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak)
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 4.7A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 27nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza P-Channel 100V 9.4A (Tc) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 9.4A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQD12N20TM_F080
FQD12N20TM_F080
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 200V 9A DPAK