FQB9N25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB9N25TM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQB9N25TM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V 9.4A D2PAK
Fitxak: FQB9N25TM.pdf
  • Mezua
FQB9N25TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQB9N25TM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 250V 9.4A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4153 pcs Datuen fitxa FQB9N25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK (TO-263AB)
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 4.7A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.13W (Ta), 90W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V Deskribapen zehatza N-Channel 250V 9.4A (Tc) 3.13W (Ta), 90W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 9.4A (Tc)