FQB7N10LTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB7N10LTM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQB7N10LTM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 7.3A D2PAK
Fitxak: FQB7N10LTM.pdf
  • Mezua
FQB7N10LTMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQB7N10LTM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 7.3A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5417 pcs Datuen fitxa FQB7N10LTM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK (TO-263AB)
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 3.65A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 290pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 7.3A (Tc) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7.3A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQB7N20LTM
FQB7N20LTM
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 200V 6.5A D2PAK
Stockean: 5346 pcs
Deskarga: FQB7N20LTM.pdf
RFQ
FQB70N10TM_AM002
FQB70N10TM_AM002
deskribapena: MOSFET N-CH 100V 57A D2PAK