FQB1P50TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB1P50TM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQB1P50TM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 500V 1.5A D2PAK
Fitxak: FQB1P50TM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
FQB1P50TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQB1P50TM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 500V 1.5A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29814 pcs Datuen fitxa FQB1P50TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK (TO-263AB)
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.5 Ohm @ 750mA, 10V
Power Dissipation (Max) 3.13W (Ta), 63W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak FQB1P50TMCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V
Deskribapen zehatza P-Channel 500V 1.5A (Tc) 3.13W (Ta), 63W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)