FQB11N40TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB11N40TM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQB11N40TM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 400V 11.4A D2PAK
Fitxak: FQB11N40TM.pdf
  • Mezua
FQB11N40TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQB11N40TM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 400V 11.4A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3666 pcs Datuen fitxa FQB11N40TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK (TO-263AB)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 480 mOhm @ 5.7A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.13W (Ta), 147W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 400V Deskribapen zehatza N-Channel 400V 11.4A (Tc) 3.13W (Ta), 147W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 11.4A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FQB10N60CTM
FQB10N60CTM
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 600V 9.5A D2PAK
Stockean: 4415 pcs
Deskarga: FQB10N60CTM.pdf
RFQ
FQB11P06TM
FQB11P06TM
deskribapena: MOSFET P-CH 60V 11.4A D2PAK
Stockean: 120837 pcs
Deskarga: FQB11P06TM.pdf
RFQ
FQB12N50TM_AM002
FQB12N50TM_AM002
deskribapena: MOSFET N-CH 500V 12.1A D2PAK
Deskarga: FQB12N50TM_AM002.pdf
FQB12N60TM_AM002
FQB12N60TM_AM002
deskribapena: MOSFET N-CH 600V 10.5A D2PAK